Menu
Tøjsponsor 01. januar kl. 17:38
Velkommen til vores nye tøjsponsor Sportmaster Rødovre Center
Hjemmekampe
Januar 2021
24.
søndag
12.00
Glostrup FK - IF 32
Herrer
Senior
Træningskamp Sjællandsserien • Pulje 1
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Haslev FC
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
30.
lørdag
11.00
Glostrup FK - IF 32
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 2 • Pulje 1
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
KFUM BK, Roskilde
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Februar 2021
7.
søndag
18.30
Glostrup
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal A (04) • Pulje 1
Glostrup Hallen
Gilleleje FK
Glostrup Hallen
8.
mandag
23.59
Glostrup 2
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 6
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
BK Avarta 2
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
13.
lørdag
11.00
Glostrup FK - IF 32
Herrer
Senior
Træningskamp Sjællandsserien • Pulje 1
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Værløse BK
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
16.
tirsdag
23.59
Glostrup
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8M VinterBOLD • Pulje 1
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Næstved I.F.
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
17.
onsdag
23.59
Glostrup
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 4 • Pulje 5
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Vallensbæk IF
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
18.
torsdag
23.59
Glostrup
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8M VinterBOLD • Pulje 2
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
RB 1906
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
20.
lørdag
11.00
Glostrup FK - IF 32
Herrer
Senior
Træningskamp Sjællandsserien • Pulje 1
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Slagelse B&I
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
22.
mandag
23.59
Glostrup 2
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8 • Pulje 2
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Ishøj IF 2
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
27.
lørdag
11.00
Glostrup FK - IF 32
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 3 • Pulje 1
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Vallensbæk IF
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udekampe
Januar 2021
24.
søndag
11.30
Herfølge Boldklub
Spillet
Herrer
U12
Træningskamp U12 SU - Drenge • Pulje 1
Herfølge Stadion Kunst
Glostrup FK - IF 32
Herfølge Stadion Kunst
24.
søndag
15.41
Herstedøster IC (2)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Tune 24/1 • Pulje 1
Aflyst
Glostrup (2)
Aflyst
24.
søndag
15.52
RB 1906
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Tune 24/1 • Pulje 1
Aflyst
Glostrup (2)
Aflyst
24.
søndag
16.45
Tune IF
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Tune 24/1 • Pulje 2
Aflyst
Glostrup (1)
Aflyst
24.
søndag
17.29
BK Friheden
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Tune 24/1 • Pulje 2
Aflyst
Glostrup (1)
Aflyst